Dárkové poukazy

Ke každé mnou nabízené masáži lze zakoupit dárkový poukaz, cena poukazu odpovídá ceně masáže uvedené v ceníku.

Poukazy jsou k dispozici na adrese provozovny kdykoli dle domluvy - poukaz si můžete tedy převzít i o víkendu. I o víkendu nebo o svátcích Vám připravím poukaz do mailu, pokud si jej chcete vytisknout sami.

Lze zakoupit  poukaz na i několik masáží a nebo v určité ceně, s tím, že druh masáže si vybere obdarovaný či obdarovaná :-).

Poukazy Vám také mohu připravit a zaslat do mailu, vy si je sami vytisknete a úhradu lze dohodnout bankovním převodem, tak abych ušetřila Váš čas. Toto lze provést v řádu  několika minut, pokud jsem doma, maximálně pak několika  hodin, to znamená, že se často  vyřeší dárek nejbližším a přátelům :-), ve chvíli kdy nestíháte nebo máte okamžitý nápad.

Dárkové poukazy Vám také mohu na Vaše přání připravit v osobní verzi, to je s věnováním,osobním mottem,fotografií nebo individuálním přáním obdarovanému.Navrhnete si  text, případně dodáte fofo v pdf, já Vám zpracuji návrh poukazu a po Vašem schválení zajistím jeho vytištěn  v barvě na kvalitní papír  Poukaz je poté milou osobní vzpomínkou.  K ceně poukazu je pak připočtena cena tisku..tj.20 kč.

Platnost poukazů není časově omezená.

Telefon pro objednání poukazů : 604 402 168

Dárkové poukazy