Dárkové poukazy

Ke každé mnou nabízené masáži lze zakoupit dárkový poukaz, cena poukazu odpovídá ceně masáže uvedené v ceníku.

Poukazy jsou k dispozici na adrese provozovny kdykoli dle domluvy - poukaz si můžete tedy převzít i o víkendu nebo o svátcích.

Lze zakoupit  poukaz na i několik masáží a nebo v určité ceně, s tím, že druh masáže si vybere obdarovaný či obdarovaná :-).

Poukazy Vám také mohu připravit a zaslat do mailu, vy si je sami vytisknete a úhradu lze dohodnout bankovním převodem, tak abych ušetřila Váš čas. Toto lze provést v řádu  několika minut, pokud jsem doma, maximálně pak několika  hodin, Znamená to, že se často  vyřeší dárek nejbližším a přátelům :-), ve chvíli kdy nestíháte nebo máte okamžitý nápad. Toto je také výborné řešení situace, kdy třeba bydlíte  daleko, nebo preferujete nákupy touto formou.

Dárkové poukazy Vám také mohu na Vaše přání připravit v osobní verzi, to je s věnováním,osobním mottem,fotografií nebo individuálním přáním obdarovanému.Navrhnete si  text, případně dodáte fofo v pdf, já Vám zpracuji návrh poukazu a po Vašem schválení zajistím jeho vytištěn  v barvě na kvalitní papír  Poukaz je poté milou osobní vzpomínkou.  K ceně poukazu je pak připočtena cena tisku..tj.20 kč.

Platnost poukazů není časově omezená.

Telefon pro objednání poukazů : 604 402 168

Dárkové poukazy