Novinky

Dovolte si odpočívat a přijďte na masáž

Přijďte si po náročném létě odpočinut a zrelaxovat na masáž :-). Udělejte si báječný podvečer nebo pohodovou hodinku ať v týdnu nebo  třeba o víkendu a  přijďte zregenerovat unavené  tělo  a dopřejte vysušené pokožce péči kvalitními oleji, třeba s vůní růží nebo hodně oblíbené meduňky. Pojďme na chvilku zapomenout na chladno a déšť při tiché hudbě, vůní a péči o Vaše tělo.Nabízím  různé typy masáží, širokou škálu masážních olejů a bezbarierový vstup. Pracuji  i v podvečerních a večerních hodinách a o víkendech od 8:00 do 18:00, tak aby terapie byly dostupné i pro více vytížené či dojíždějící klienty. Masáž je skvělá relaxace nejen pro unavené svaly a tělo ale i duši.:-). Tel pro objednání : 604 402 168

Akutní stavy ošetřím zpravidla ještě týž den.

Nové masérské lehátko.

Protože je mojí prioritou, aby jste se při masáži cítili komfortně a také bezpečně, pořídila jsem do své provozovny nové masérské lehátko. Potřebuji skloubit Vaše pohodlí s mojí prací. Vzhledem k tomu, že bolest zad si nevybírá, a postihuje klienty všech hmotnostních kategorií,musela jsem hledat lehátko, které by bylo příjemné jak pro moje  velmi štíhlé klientky , tak i pro klienty s vyšší váhou. Vybrala  jsem tedy masážní stůl s udávanou statickou nosností 250 kg, který má nadstandardní vysoké polstrování z paměťové pěny a je širší než běžná masérská lehátka. Je konstrukčně postaven ze zesílenou středovou částí a hlavová opěrka je koncipována tak, aby doházelo k co nejmenším otlakům obličeje.Přijďte jej vyzkoušet. :-).
TELEFON PRO OBJEDNÁNÍ  604 402 168.
 

 Pozvánka na masáž s novými oleji a  vůněmi :-).

Přijďte si zpestřit podzim masáží. Nejenže uleví Vašim unaveným zádům,ale také pomůžete Vaší pokožce. Ke své práci používám osvědčené olejíčky bez parafínú a parabenů, na přírodní bázi a se skvělou parfemací. Takže nejen že pomůžu Vašim svalům, ale také Vaší pleti, která je po létě často vysušená a šupinatá.  Nyní jsem do své zásoby ojejů doplnila olej s vyloženě pánskou vůní, s obsahem pačuli a citronové trávy a doplnia jsem také hřejivý olej s kafrem, který potřebuje zatuhlý krk mnoha z Vás :-). Je lépe vyhledat terapii včas, než se pak trápit s bolavým krkem či zády, které Vám nejenže nedovolují komfortní pohyb, a často také bolí a trápí Vás. Telefon pro objednání: 604 402 168. Pracuji také o víkendech.

 

Pracovní doba

Na základě přání Vás klientů jsem prodloužila pracovní dobu ve všední dny  až do 20 hodin  Pracovní doba o víkendech zůstává stejná, tj, sobota 8:00 - 18:00 a neděle 8:00 - 18:00, Lze si samozřejmě i nadále sjednat individuální termín dle Vašich potřeb a možností, mimo uvedenou dobu.Uvedená pracovní doba včetně víkendů samozřejmě platí i pro čerpání dárkových poukazů.

Znovu zdůrazňuji, že pro mne není problém ošetřit klienta o víkendu, zvláště pak v akutním stavu, tedy pokud potřebuje moji práci po namáhavém spotrovním výkonu nebo "jen" neodhadl svůj stav před víkendem a potřebuje masáž  v sobotu či v neděli. Výše uvedené platí samozřejmě i pro homeopatickou praxi.

 

Dárkové poukazy.

Spousta z Vás dostala dárkový poukaz na masáž. Má a měl Váš nejen potešit a také Vám dopřát relax a odpočinek. Přijďte si jej tedy užít. Těsím se na Vás. :-). TEL PRO OBJEDNÁNÍ: 604 402 168

 

♥  Odpočinková masáž pro ženy s vůní růží - novinka v nabídce ♥

Naprosto relaxační masáž, která uvolní napětí těla, zklidní mysl a a dodá tělu novou energii. Je určena převážně  ženám a jedná se masáž celého těla. Tedy horních končetin, včetně promasírování dlani, celých nohou a to i plosek, kde velmi citlivě provedu jemnou reflexní masáž a masáž pak zakončím masáží zad a šíje. Pracuji s mandlovým olejem s esencí růže. Ten má nejen příjemné uklidňující účinky ale také velmi dobře zvláčňuje pokožku a zanechává ji sametově hebkou. Tím, že olej je velmi jemný, já pracuji pomalými a přiměřeně intenzivními hmaty , neruším klientku hovorem a pří práci svítí pouze svíčky a hraje tichá relaxační hudba, dochází nejen k uvolnění těla ale i mysli.  Je to jedinečná příležitost nechat stres a problémy alespoň chvíli za sebou. Eliminovat následky a zároveň nabrat síly na řešení problémů a krizí. Tato masáž je časově náročnější, klientka by měla počítat minimálně s hodinou a půl svého času, ale doba, kterou tomuto způsobu odpočinku věnuje, určitě stojí za to :-). Je také skvělým dárkem pro Vaše blízké a nebo naopak báječnou odměnou pro Vás.

 

 

Dárkové poukazy - darujte zážitek

. Nabízím také  dárkové poukazy pro Vaše blízké a milované:-). Buď formou osobního odběru nebo s možností zaslání na e-mail a úhradou formou bankovního převodu. .

 

 E-mail pro objednání: r.purketova@seznam.cz .
Telefon pro objednání :  604 402 168.

Cena dárkového poukazu odpovídá vybrané masáži nebo lze poukaz zakoupit v  určité ceně, s tím, že si obdarovaný vybere druh masáže dle svého přání.

Pracuju i  o víkdendech. Je tu tedy příežitost obdarovat i blízké, kteří mají omezené časové možnosti nebo  jsou velmi zaneprázdněni.

 

Masáže těhotných.

 Těhotenské masáže patří mezi ty, které budoucím  maminkám dovolí na chvíli si odpočinout a prožít pár chvil klidu, pohody a relaxace. Nezapomínejme na to, že i tomto náročném období si můžete ulevit, nechat si namasírovat unavené nožky a za pomoci jemných a cílených chmatů maserky pomoci svým zádům, tak, aby bolela co nejméně. Pro maminky, co už doma jedno dítko mají  a mají problém s hlídáním nebo pro maminky co ještě pracují, připomínám, že pracuji i o víkendech a to i dopoledne a ve všední dny do večerních hodin, takže vyhovující čas pro Vás vždy najdu, třeba i týž den kdy zavoláte. S některými maminkami už pracuji při třetím tehotenství a to je dobrým signálem,že tato práce je nejen příjemná ale pro budoucí maminku je i přínosem. Více o masážích těhotných v sekci Služby - těhotenské masáže..

Homeopatická poradna.

Níže uvedené platí i pro mou homeopatickou poradnu. Pro telefonické konzultace, objednání a konzultace akutních stavů a poradenství je možné volat denně mezi 7-19 hodinou,jinak dle dohody, případně lze mimo uvedenou dobu zaslat SMS, ozvu se hned jak to bude možné. Tel pro komunikaci :604 402 168.

Pracovní doba

Na základě přání Vás klientů jsem prodloužila pracovní dobu ve všední dny  až do 20 hodin  Pracovní doba o víkendech zůstává stejná, tj, sobota 8:00 - 18:00 a neděle 8:00 - 18:00, Lze si samozřejmě i nadále sjednat individuální termín dle Vašich potřeb a možností, mimo uvedenou dobu.

Medové masáže 

Od 1.10. je opět možné se objdenávat na medové detoxikační a regenerační  masáže