Novinky

 

Vážení klienti a přátelé mé masérské i homeopatické praxe.
 
Vzhledem k tomu, že zase nastává řada změn upřesňuji Vám, že v této chvíli je stále možné provozovat moji praxi v obou oborech. Rouška je pochopitelně trochu komplikací, ale naprosto v pohodě jsem s ní pracovala i na počátku léta a nebude tomu jinak
ani nyní :-). Trošičku na Vás apeluji, aby jste péči o své tělo nepodceňovali a rozhodně nečekali, až se situace uvolní. U některých z Vás se s následky jarní pauzy v práci potýkám doteď:-( .
Je samozřejmostí, že udělám opět maximum pro Vaše bezpečí a budu se opět řídit všemi doporučeními a nařízeními. Telefon pro objednání :604 402 168.
Homeopatické klienty prosím aby taktéž neotáleli a v případě potřeby mne kontaktovali telefonicky na tel:604 402 168 nebo na
e-mailu r.purketova@seznam.cz.
 
S přáním pevného zdraví a duševní pohody, Vaše terapeutka Radka

 

Moje vážené klientky a klienti.
Po pauze způsobené různými nařízeními a opatřeními jíž pracuji v plném rozsahu své dosavadní praxe a dovoluji si tímto Vás pozvat na zrušené a nedokončené terapie, případně ráda uvítám nové klienty jak v masérské tak i homeopatické praxi. Vím, že horké léto není optimální čas na masáž, ale udělám pro Vaše pohodlí maximum. Je totiž důležité dát opět záda "dohromady", než " spadneme" do dalších možných omezení a nařízení. Homeopatickou léčbu mohu vést po telefonu i skype, ale masérská praxe je samozřejmě bez osobního setkání nemožná  a bylo by tedy prima si udržovat záda v dobrém stavu alespoň pokud je to zatím jde. Pracuji i o víkendech. Telefon pro objednání :604 402 168. Těším se na Vás. Vaše terapeutka Radka.

 

 

 

Pracuji opět jako obvykle, tedy včetně víkendů.

 
     Od 11.5.2020 jsem se vrátila ke své běžné masérské a homeopatické praxi v plném rozsahu. Za dodržení všech zákonných opatření, včetně všech zvýšených nároku na hygienu a desinfekci pracuji jako obvykle.
    Vás si dovolím požádat, aby jste důsledne dodržovali veškerá bezpečnostní opatřeni a na terapie nedocházeli v situaci, kdyse necítíte zcela zdrávi.
 Prosím také, aby jste důsledně dbali na to, že se na terapii nelze dostavit s jakýmkoli respiračním onemoněním. V případě zdravotního problému Vám velmi ráda nabídnu jiný termín!
Telefon pro objednání : 604 402 168
 
 
 
Těším se na Vás.
Vaše terapeutka Radka

 

 

Dárkové poukazy - lze vyzvednout  osobně, nebo zaslat mailem. tel. 604 402 168

 Jak se praví v jedné reklamě, nejlepší dárek je zážitek . A masáž je jedním z možných zážitků, který si můžete dopřát. A tak jako každý rok, jsem pro vás připravila dárkové poukazy pro Vás  i Vaše blízké a milované.:-). Cena poukazu odpovídá buď ceně vybrané masáže, nebo se dá poukaz zakoupit v urřité hodnotě, s tím ,že si obdarovaný sám vybere jakou masáž či masáže chce absolovovat. Dárkové poukazy si buď můžete vyzvednout osobně (a to i včetně víkendů), nebo Vám je mohu zaslat na mail, a vy si je vytisknete sami a platbu zašlete na účet. Pro více informací volejte ( i o víkendu) na tel. 604 402 168, nebo piště na mail r.purketova@seznam.cz.
S čerpáním poukazu nebude pravděpodobně žádný problém, protože pracuji i o víkendech a dokonce i některých svátcích Teším se na Vás.
 
 

Artro - rehabilitační masážní olej.

Novinka pro Vás v sortimentu pečujících olejů.
Dlouho jsem hledala olej, jímž bych nahradila olej s kafrem, který někteří z Vás naprosto nemají v oblibě, kvůli jeho velmi charakteristické vůni. A zdá se, že jsem našla. Artro - rehabilitační masážní olej.Tělový olej s výtažky z libavky, jalovce, kurkumy, vetiveru a boswelie pro sportovní a rehabilitační masáže. Olej s osvěžujícími účinky pomáhá při svalových a kloubních potížích, uvolňuje svaly, prohřívá a podporuje úlevu a zklidnění potíží. Tedy upřímně, nemyslím si, že taky nevoní specificky :-), ba co dím, dle mne voní ještě specifičtěji :-). Ale zdá se že spolu s Pericilem Artro se mi podařilo vytvořit skvělou kombinaci pro úlevu při vašich obtížích. To, že je 100 % přírodní, českého původu, vhodný i pro vegany je jeho dalším velmi příjemným bonusem. Těším se, až ke mně tuto skvělou kombinaci přijdete vyzkoušet. Pracuji i o víkendech. Telefon pro objdenání: 604 402 168.

Darujte masáž.

Chcete potěšít někoho blízkého? Dopřejete mu hodinku klidu, kterou by si sám neudělal :-). Darujte mu masáž. Buď formou klasického dárkového poukazu, nebo ji pořeště přes internet, Napiště či zavolejte, já Vám pošlu certifikát, uhradíte přes banku a Vás blízký se jen objedná :-).
Tel: 604 402 168, e-mail: r.purketova@seznam.cz
 

 Pozvánka na podzimní masáž :-).

Vzhledem k tomu, že neustále hledám možnosti, pro to, aby pro Vás moje práce byla příjemnější a komfortnější, tak nejen, že se neustále snažím doplňovat si své vědomosti a znalosti, ale také myslím na Vaše pohodlí. Proto u mne najdete nejen relaxaci, klid a pomoc při Vašich obtížích, ale také se vždy snažím najít právě pro Vás co nejúčinnějsí a nejpříjemnější olej či krém a pořídíla jsem také nové masérské lehátko, vyhovující i těm nejvyšším nárokům klientů.  Pracuji každý den, včetně víkendů, a znovu si dovoluji Vám doporučit. Pokud máte nějaký problém, jež vyžaduje zásah maséra, neodkládejte  jej. Nejen, že je  pak je moje práce náročnější, ale hlavně Vy  trpíte déle a zbytečně, protože zázraky, kdy hlavně vážnějsí blokace odezní samy ,se stávají málokdy. Je lépe vyhledat terapii včas, než se pak trápit s bolavým krkem či zády, které Vám nejenže nedovolují běžný pohyb, ale často také bolí a trápí Vás. Poskytuji samozřejmě také regenerační a relaxační masáže. Právě tyto masáže jsou velmi vhodnou prevencí proti budoucím obtížím..

Telefon pro objednání: 604 402 168. Pracuji také o víkendech.

 

Pracovní doba

Na základě přání Vás klientů jsem prodloužila pracovní dobu ve všední dny  až do 20 hodin  Pracovní doba o víkendech zůstává stejná, tj, sobota 8:00 - 18:00 a neděle 8:00 - 18:00, Lze si samozřejmě i nadále sjednat individuální termín dle Vašich potřeb a možností, mimo uvedenou dobu.Uvedená pracovní doba včetně víkendů samozřejmě platí i pro čerpání dárkových poukazů.

Znovu zdůrazňuji, že pro mne není problém ošetřit klienta o víkendu, zvláště pak v akutním stavu, tedy pokud potřebuje moji práci po namáhavém spotrovním výkonu nebo "jen" neodhadl svůj stav před víkendem a potřebuje masáž  v sobotu či v neděli. Výše uvedené platí samozřejmě i pro homeopatickou praxi.

 

Dárkové poukazy.

Spousta z Vás dostala dárkový poukaz na masáž. Má a měl Váš nejen potešit a také Vám dopřát relax a odpočinek. Přijďte si jej tedy užít. Těsím se na Vás. :-). TEL PRO OBJEDNÁNÍ: 604 402 168

 

♥  Odpočinková masáž pro ženy s vůní růží - novinka v nabídce ♥

Naprosto relaxační masáž, která uvolní napětí těla, zklidní mysl a a dodá tělu novou energii. Je určena převážně  ženám a jedná se masáž celého těla. Tedy horních končetin, včetně promasírování dlani, celých nohou a to i plosek, kde velmi citlivě provedu jemnou reflexní masáž a masáž pak zakončím masáží zad a šíje. Pracuji s mandlovým olejem s esencí růže. Ten má nejen příjemné uklidňující účinky ale také velmi dobře zvláčňuje pokožku a zanechává ji sametově hebkou. Tím, že olej je velmi jemný, já pracuji pomalými a přiměřeně intenzivními hmaty , neruším klientku hovorem a pří práci svítí pouze svíčky a hraje tichá relaxační hudba, dochází nejen k uvolnění těla ale i mysli.  Je to jedinečná příležitost nechat stres a problémy alespoň chvíli za sebou. Eliminovat následky a zároveň nabrat síly na řešení problémů a krizí. Tato masáž je časově náročnější, klientka by měla počítat minimálně s hodinou a půl svého času, ale doba, kterou tomuto způsobu odpočinku věnuje, určitě stojí za to :-). Je také skvělým dárkem pro Vaše blízké a nebo naopak báječnou odměnou pro Vás.

 

 

Dárkové poukazy - darujte zážitek

. Nabízím také  dárkové poukazy pro Vaše blízké a milované:-). Buď formou osobního odběru nebo s možností zaslání na e-mail a úhradou formou bankovního převodu. .

 

 E-mail pro objednání: r.purketova@seznam.cz .
Telefon pro objednání :  604 402 168.

Cena dárkového poukazu odpovídá vybrané masáži nebo lze poukaz zakoupit v  určité ceně, s tím, že si obdarovaný vybere druh masáže dle svého přání.

Pracuju i  o víkdendech. Je tu tedy příežitost obdarovat i blízké, kteří mají omezené časové možnosti nebo  jsou velmi zaneprázdněni.

 

Masáže těhotných.

 Těhotenské masáže patří mezi ty, které budoucím  maminkám dovolí na chvíli si odpočinout a prožít pár chvil klidu, pohody a relaxace. Nezapomínejme na to, že i tomto náročném období si můžete ulevit, nechat si namasírovat unavené nožky a za pomoci jemných a cílených chmatů maserky pomoci svým zádům, tak, aby bolela co nejméně. Pro maminky, co už doma jedno dítko mají  a mají problém s hlídáním nebo pro maminky co ještě pracují, připomínám, že pracuji i o víkendech a to i dopoledne a ve všední dny do večerních hodin, takže vyhovující čas pro Vás vždy najdu, třeba i týž den kdy zavoláte. S některými maminkami už pracuji při třetím tehotenství a to je dobrým signálem,že tato práce je nejen příjemná ale pro budoucí maminku je i přínosem. Více o masážích těhotných v sekci Služby - těhotenské masáže..

Homeopatická poradna.

Níže uvedené platí i pro mou homeopatickou poradnu. Pro telefonické konzultace, objednání a konzultace akutních stavů a poradenství je možné volat denně mezi 7-19 hodinou,jinak dle dohody, případně lze mimo uvedenou dobu zaslat SMS, ozvu se hned jak to bude možné. Tel pro komunikaci :604 402 168.

Pracovní doba

Na základě přání Vás klientů jsem prodloužila pracovní dobu ve všední dny  až do 20 hodin  Pracovní doba o víkendech zůstává stejná, tj, sobota 8:00 - 18:00 a neděle 8:00 - 18:00, Lze si samozřejmě i nadále sjednat individuální termín dle Vašich potřeb a možností, mimo uvedenou dobu.

Medové masáže 

Od 1.10. je opět možné se objdenávat na medové detoxikační a regenerační  masáže