Novinky

Dovolte si odpočívat!

Přijďte si odpočinut a zrelaxovat na masáž :-). Přijďte na chvilku zapomenout na zimu,déšť a sníh při tiché hudbě, vůní a péči o Vaše tělo.Nabízím  různé typy masáží, širokou škálu masážních olejů a bezbarierový vstup. Pracuji  i v podvečerních a večerních hodinách a o víkendech od 8:00 do 18:00, tak aby terapie byly dostupné i pro více vytížené či dojíždějící klienty. Masáž je skvělá relaxace nejen pro unavené svaly a tělo ale i duši.:-)


Dárkové poukazy - darujte zážitek

. Nabízím také  dárkové poukazy pro Vaše blízké a milované:-). Buď formou osobního odběru nebo s možností zaslání na e-mail a úhradou formou bankovního převodu. .

 E-mail pro objednání: r.purketova@seznam.cz .
Telefon pro objednání :  604 402 168.

Cena dárkového poukazu odpovídá vybrané masáži nebo lze poukaz zakoupit v  určité ceně, s tím, že si obdarovaný vybere druh masáže dle svého přání.

Pracuju i  o víkdendech. Je tu tedy příežitost obdarovat i blízké, kteří mají omezené časové možnosti nebo  jsou velmi zaneprázdněni.

Masáže těhotných.

 Těhotenské masáže patří mezi ty, které budoucím  maminkám dovolí na chvíli si odpočinout a prožít pár chvil klidu, pohody a relaxace. Nezapomínejme na to, že i tomto náročném období si můžete ulevit, nechat si namasírovat unavené nožky a za pomoci jemných a cílených chmatů maserky pomoci svým zádům, tak, aby bolela co nejméně. Pro maminky, co už doma jedno dítko mají  a mají problém s hlídáním nebo pro maminky co ještě pracují, připomínám, že pracuji i o víkendech a to i dopoledne a ve všední dny do večerních hodin, takže vyhovující čas pro Vás vždy najdu, třeba i týž den kdy zavoláte. S některými maminkami už pracuji při třetím tehotenství a to je dobrým signálem,že tato práce je nejen příjemná ale pro budoucí maminku je i přínosem. Více o masážích těhotných v sekci Služby - těhotenské masáže..

Homeopatická poradna.

Níže uvedené platí i pro mou homeopatickou poradnu. Pro telefonické konzultace, objednání a konzultace akutních stavů a poradenství je možné volat denně mezi 7-19 hodinou,jinak dle dohody, případně lze mimo uvedenou dobu zaslat SMS, ozvu se hned jak to bude možné. Tel pro komunikaci :604 402 168.

Pracovní doba

Na základě přání Vás klientů jsem prodloužila pracovní dobu ve všední dny  až do 20 hodin  Pracovní dobna o víkendech zůstává stejná, tj, sobota 8:00 - 18:00 a neděle 8:00 - 18:00, Lze si samozřejmě i nadále sjednat individuální termín dle Vašich potřeb a možností, mimo uvedenou dobu.

Medové masáže 

Od 1.10. je opět možné se objdenávat na medové detoxikační a regenerační  masáže