Novinky

Dárkové poukazy.

Letos  spousta z Vás dostala dárkový poukaz na masáž. Měli a mají Vás potešit a také Vám dopřát relax a odpočinek. Přijďte si je tedy užít. Těsím se na Vás. :-). TEL PRO OBJEDNÁNÍ: 604 402 168

 Hurá ..ochladilo se.

  Prosím klienty, jak v mojí masérské, tak i homeopatické praxi, aby si zavolali nebo napsali o nové termíny, náhradou  za ty, které zrušili kvůli vedru :-). Jistě i vy máte zkušenost, že "udržovací" masáž je nejen velmi příjemná ale u mnoha z Vás předchází opakovaným problémům.

 Totéž platí i pro homeopatickou praxi, zvláště u dětí, kde jsme již  řešili problém s docházkou do kolektivu, nebo se objevil až nyní. Je důležité situaci podchytit včas, tak aby jste to vy, dítě i paní učitelka zvládli co nejlépe a s minimálním možným stresem.

  Telefon pro objednání : 604 402 168 a mail k objednání či konzultacím r.purketova@seznam.cz. Svoje služby v obou praxích poskytuji nejen v pracovních dnech, ale i o víkednech.  

Letní škola Komory české klasické homeopatie.

  Vážení klienti a klientky.

 Vt ermínu 30.6. - 4,.7. nepracuji v maserské ani homeopatické praxi z důvodu účasti na Letní škole Komory časké klasické homeopatie. Tématem budou poruchy funkčnosti plic, srdce, ledvin, žaludku a sleziny, tedy téma velmi závažné ale  také  velmi zajímavé a přínosné pro mou práci s Vámi.. Děkuji Vám za pochopení a přeji krásné dny.

Dárkové poukazy.

Letos o Vánocích spousta z Vás dostala dárkový poukaz na masáž. Přijďte si jej užít. Těsím se na Vás. :-). TEL PRO OBJEDNÁNÍ: 604 402 168

♥  Odpočinková masáž pro ženy s vůní růží - novinka v nabídce ♥

Naprosto relaxační masáž, která uvolní napětí těla, zklidní mysl a a dodá tělu novou energii. Je určena převážně  ženám a jedná se masáž celého těla. Tedy horních končetin, včetně promasírování dlani, celých nohou a to i plosek, kde velmi citlivě provedu jemnou reflexní masáž a masáž pak zakončím masáží zad a šíje. Pracuji s mandlovým olejem s esencí růže. Ten má nejen příjemné uklidňující účinky ale také velmi dobře zvláčňuje pokožku a zanechává ji sametově hebkou. Tím, že olej je velmi jemný, já pracuji pomalými a přiměřeně intenzivními hmaty , neruším klientku hovorem a pří práci svítí pouze svíčky a hraje tichá relaxační hudba, dochází nejen k uvolnění těla ale i mysli.  Je to jedinečná příležitost nechat stres a problémy alespoň chvíli za sebou. Eliminovat následky a zároveň nabrat síly na řešení problémů a krizí. Tato masáž je časově náročnější, klientka by měla počítat minimálně s hodinou a půl svého času, ale doba, kterou tomuto způsobu odpočinku věnuje, určitě stojí za to :-). Je také skvělým dárkem pro Vaše blízké a nebo naopak báječnou odměnou pro Vás samotné.

Dovolte si odpočívat!

Přijďte si odpočinut a zrelaxovat na masáž :-). Přijďte na chvilku zapomenout na zimu,déšť a sníh při tiché hudbě, vůní a péči o Vaše tělo.Nabízím  různé typy masáží, širokou škálu masážních olejů a bezbarierový vstup. Pracuji  i v podvečerních a večerních hodinách a o víkendech od 8:00 do 18:00, tak aby terapie byly dostupné i pro více vytížené či dojíždějící klienty. Masáž je skvělá relaxace nejen pro unavené svaly a tělo ale i duši.:-)


Dárkové poukazy - darujte zážitek

. Nabízím také  dárkové poukazy pro Vaše blízké a milované:-). Buď formou osobního odběru nebo s možností zaslání na e-mail a úhradou formou bankovního převodu. .

 E-mail pro objednání: r.purketova@seznam.cz .
Telefon pro objednání :  604 402 168.

Cena dárkového poukazu odpovídá vybrané masáži nebo lze poukaz zakoupit v  určité ceně, s tím, že si obdarovaný vybere druh masáže dle svého přání.

Pracuju i  o víkdendech. Je tu tedy příežitost obdarovat i blízké, kteří mají omezené časové možnosti nebo  jsou velmi zaneprázdněni.

Masáže těhotných.

 Těhotenské masáže patří mezi ty, které budoucím  maminkám dovolí na chvíli si odpočinout a prožít pár chvil klidu, pohody a relaxace. Nezapomínejme na to, že i tomto náročném období si můžete ulevit, nechat si namasírovat unavené nožky a za pomoci jemných a cílených chmatů maserky pomoci svým zádům, tak, aby bolela co nejméně. Pro maminky, co už doma jedno dítko mají  a mají problém s hlídáním nebo pro maminky co ještě pracují, připomínám, že pracuji i o víkendech a to i dopoledne a ve všední dny do večerních hodin, takže vyhovující čas pro Vás vždy najdu, třeba i týž den kdy zavoláte. S některými maminkami už pracuji při třetím tehotenství a to je dobrým signálem,že tato práce je nejen příjemná ale pro budoucí maminku je i přínosem. Více o masážích těhotných v sekci Služby - těhotenské masáže..

Homeopatická poradna.

Níže uvedené platí i pro mou homeopatickou poradnu. Pro telefonické konzultace, objednání a konzultace akutních stavů a poradenství je možné volat denně mezi 7-19 hodinou,jinak dle dohody, případně lze mimo uvedenou dobu zaslat SMS, ozvu se hned jak to bude možné. Tel pro komunikaci :604 402 168.

Pracovní doba

Na základě přání Vás klientů jsem prodloužila pracovní dobu ve všední dny  až do 20 hodin  Pracovní dobna o víkendech zůstává stejná, tj, sobota 8:00 - 18:00 a neděle 8:00 - 18:00, Lze si samozřejmě i nadále sjednat individuální termín dle Vašich potřeb a možností, mimo uvedenou dobu.

Medové masáže 

Od 1.10. je opět možné se objdenávat na medové detoxikační a regenerační  masáže