Medová detoxikační masáž.

  Medová detoxiakční masáž je účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu a vycházejíci z dávných vědomostí a znalostí o pozitivních účincích medu na lidský organismus. Provádí se nahřátým čistým přírodním medem, který nannesem na záda a pak speciálnámi hmaty vpravujeme do pokožky. Jedna kůra trvá zhruba 20 minut a během ní med zcela změní konzistenci a někdy i v závislosti na množství vyloučených škodlivin, změni i barvu až do popelavě šedé. Po celou dobu masáže je třeba spolupráce masérky a klienta, tak aby nedocházelo v nepříjemným pocitům a masáž byla skvělým prožitkem i očistou organismu.Poprve se doporučuje pouze jedna kůra, na dalších návštěvách lze aplikovat 2 kůry a nejvíce pak tři. Ze zkušeností je ale známo, že ženám nejlépe vyhovuje jedno,maximálně 2 nanesení medu a 3 kůry už jsou spíše záležitostí hluboké regenerace u sportovců. Detoxiakační masáž medem  velmi účinně působí prori nemocem, lze ji aplikovat pro zvládnutí stresu a při chronických a civilizačních chorobách. Má skvělé účinky při únavě a vyčerpání a oživuje celý organismus. Má skvělé účinky při bolesti zad, mírní nespavost a únavu, zmírňuje deprese a přispívá ke zvýšení vitality a výkonu.

  Medová masáž není vhodná

     - při alergii na med a včelí produkty

     - při otevřených ranách

     - při nachlazení a virozách

     - exémech

     - těhotenství

     - vysokém tlaku, vysokém očním tlaku

     - při rakovinných onemocněních

 Medová masáž probíhá následujícím způsobem.

     Po nezbytném zjistění zdravotního stavu klienta nanesu na záda teplý med, který po dobu zhruba 20 minut zapracovávám do pokožky, pochopitelně za doprovodu hudby, protože práce s medem vydává pro někoho nepříjemný mlaskavý zvuk :-). Po dobu masáže se také ptám klienta na jeho pocity, protože při zhoustnutí medu dochází k většímu přilnutí rukou k pleti a  hlubokému uvolňování svalstva ale také k možnému štipkavému či tahavému pocitu, který klentovi či kleintce může být nepříjemný v zavislosti na prahu bolesti, který máme každý jiný. Pokud k tomuto stavu dojde, pak podle situce buď masáž ukončím, což se stává jen velmi zřídka, nebo klientovi záda očistím a nanesu nový med a udělám mu medový relaxační zábal. Pokud vše proběhne standartním způsobem, po dvaceti minutách očistím klientce či klientovi záda teplou vodou a buď, pokud se dohodneme na jedné kůře, nechám klienta asi deset minut relaxovat na lůžku, tak aby dozněly účinky prodělané očistné kůry, nebo pokud si klientka přeje pokračovat a stav její pokožky to dovolí, nanesu druhou vrstvu medu, který opět zapracovávám 20 minut , pak očistím a provedu s klientkou relaxaci.

Vždy klienta také upozorním, že po masáži není vhodné po dobu 12 hodin používat šampony a sprchové gely, že sprcha je vhodná pouze čistou vodou.


Ceník:

     Medová detoxikační masáž...1 medová kůra .....45 minut......200 Kč

                                                    2 medové kůry.......60 minut.....250 Kč

                                                    3 medové kůry....... 80 minut....300 Kč.