Med

  K medové masáži užívám kvalitní domácí květový med od místního včelaře.


Olejíčky

Olejíčky  doplňuji a nabídku pravidelně obmněńuji.

Nyní mohu nabídnout:

Levandulový olej : přírodní olej v biokvalitě s esencí z levandule-, klasika která nezklame, má uklidňující účinky, v nosném oleji převažuje mandlový olej. Má vynikající účinek na elasticitu pleti a regenerační účinek na psychiku a zklidnění.

Meduňka lékařská: přírodní olej v biokvalitě, nosný olej s mandlovým olejem. Má výrazné regenerační úČinky na namožené svaly nohou a zad. Meduňka se v bylinkářství úživá na zklidnění  vyčerpanéa vystresované mysli, stejný účinek na pochopileně i masáž olejíčkem z této aronatické byliny a velmi se mi osvědčila při práci s klienty s chronicky přetíženými zády.

Aloe vera - naprostá novinka v mé nabídce olejů. Opět je základem směs přírodních  olejú v biokvalitě a pčídán je extkakt  aloe vera. Olej je vynikající na unavenou, stárnioucí a dehydovanou pokožku. Má vynikající hydratační regenerační účinky  a pokožku velmi zjemní. Působí také protizánětlive, prti plísním a desinfikuje. Aloe má 200 účinných látek a olejíčes extraktem je vhodný pro všechny typy pokožky. Jeho bonusem pro některé klienty je také to, že nemí jakkoli parfemovaný.

Tea-tree olej - olejíček s výtažkem čajovníkového oleje  je nutnou částí sady olejů pro problematickou pleť.Má mírné čistící a desifekční účinky, nezbytné pro práci s narušenou pokožkou a akné 

Damašská růže v mandlovém oleji - tento olej je určen výhradně ženám nejen pro svou jemnou ale intenzivní vůni, ale také pro jeho skvělé účinky na pleť. Velmi dobře vyhlazuje pokožku, má hojivé účinky a hlavně působí regeneračně. Je tedy vhodný jak pro problematickou pleť mladších žen, tak i pro zralou pokožku. Jeho jemná vůně je hluboce relaxační, uvolňuje nejen napětí ve svalech, ale i v mysli. Tento olej je v přírodním mandlovém oleji, který mu dovoluje plně rozvinout účinky této luxusní esence do maximální šíře a zenechává pokožku neuvěřitelne jemnou a hebkou. Opět je pro Vás v biokvalitě.

AMÁLKA - mandlový olej s esencemi lesního a lučního kvíti v biokvalitě - je velmi příjemný k relaxačním masážím, uvolňije přetíženou mysl

Citronová tráva v mandlovém oleji - je olej se svěží vůní pro dynamické osobnosti, vybraný s ohldedem na klienty preferující jiné než bylinné vůně. Dobře regeneruje unavené a přetížení svaly.

Hřejivý masážní olej BOTANICO - olejíček s kafrem.  - vzhledem k velmi výrazné specifické  vůni ale také skvělám a lety proveřeným účinlkům stále používám ke sportovním masážím - v tomto případě vždy po konzultaci s klientem. Dobře se vstřebává, působí jako lokální anestetikum, má uvolňující účinky a velmi dobře působí při obtížích s krční nebo bederní páteří.

Yogi - výtažky v mandlovém oleji - je postaven na čínské recetruře k uvolnění duše a těla, unisex, velmi dobře tolerovaný pokožkou. Patří mezi nejpreferovanější oleje mýmí klienty. Jeho účinek i vůne se rozvíjejí postupně a dochází tak kwe komplexnímu uvolnění. 

PERICIL artro je speciální masážní krém pro profesionální použití.
Představuje aktivní péči o vaše svaly a klouby. Obsahuje klinicky ověřené účinné látky které působí při potížích kloubů všech lokalizací.
V originální osvědčené receptuře je určen pro masáže a péči v oblasti , rehabilitace a fyzioterapie. Snadno se s ním pracuje, díky vysokému obsahu přírodních výtažků, vybraných extraktů a složek v lékopisné kvalitě přináší pohybovému aparátu rychlou úlevu. Je vhodný pro zdravotní masáže a rehabilitační péči při bolestech svalů, kloubů, po úrazech a operacích. Předností tohoto masážního krému je cílené složení.

Masáž s krémem PERICIL artro pomáhá v péči při akutních bolestivých stavech a při chronických potížích:

 • akutní péče u zhmožděnin,vyvrtnutí, podlitin
 • rehabilitační péče po úrazech, zlomeninách, operacích
 • úleva bolesti při zánětech, otocích, při svalových, revmatických a kloubních potížích
 • odstranění svalové únavy
 • zvýšení pohyblivosti svalů a kloubů.
 • úleva při pocitech těžkých nohou a křečích
 • stimulace prokrvení s pronikáním aktivních látek do ošetřovaných partií


Aktivní účinně působící složky:

Arnika horská- působí hojivě, popdoruje hojení ran, uplatňuje se při léčení zánětů křečových žil, pohmožděnin, hematomů, otékajících nohou, nebo při chronických kloubních problémech. při vymknutí, trombóze, krevních podlitinách a zhmožděninách, revmatismu. Protizánětlivé působení arniky se využívá i při ekzémech a zánětech kůže.

MSM - látka přírodního původu získaná z rostlin, je zdrojem organicky vázané síry, působí jako silný antioxidant a zabraňuje volným radikálům v poškozování chrupavkových i kostních buněk a tkání. MSM má současně i detoxikační účinky a účastní se při tvorbě struktury kolagenních vláken. Přispívá ke správnému utváření chrupavkové a kostní tkáně.

Glukosamin sulfát – je látka tělu vlastní, která se využívá při tvorbě proteoglykanů v kloubní chrupavce a kyseliny hyaluronové. Při onemocnění kloubů bývá tento proces narušen, vzniká nedostatek glukosaminu a proto je důležité ho nahradit podáním zvenku. Glukosamin působí také protizánětlivě - inhibuje tvorbu volných kyslíkových radikálů, které poškozují klouby.

Máta peprná -účinné složky jsou mentol, menthol a menthofuran. Tyto látky mají protikřečové účinky, zvyšují prokrvení. Máta má antibakteriální, antiseptické, protikřečové a mírně analgetické účinky, pomáhá při natažených a ztuhlých svalech, při bolesti kloubů.

Jalovec - Urychluje hojení ran, podporuje tok lymfy, a tím i odtok látkových zplodin z těla(má očistný účine. Uklidňuje při bolestech kloubů, pomáhá při uvolnění ztuhlých a bolestivých svalů, při dně a revmatizmu, dále po námaze a cvičení. Je vhodný k péči o unavené nohy. Zábaly napomáhají odstranit bolestivost kloubů.

Allantoin - má regenerační účinky, podporuje hojení pokožky, sliznic, a zlomenin (podporuje tvorbu tkáně, která spojuje úlomky kostí po zlomenině), a pro tyto cenné vlastnosti je hojně využíván v kosmetologii i lékařství. Používá se při léčení ran a vředů. Pomáhá podporovat hojivé procesy, zklidňuje pokožku, zmírňuje akné užívá se při léčení ran a vředů.

Panthenol- přirozeným způsobem stimuluje regeneraci pokožky. Regeneruje a zklidňuje kůži ekzematickou, podrážděnou, rozpraskanou, poraněnou. Spálenou a zanícenou pokožku, i pokožku s ekzemy. Panthenol pokožku chrání a udržuje ve zdravém stavu.

 

DERMAPRO MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ

Svým složením je velmi vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro suchou, citlivou, problematickou a jemnou dětskou pleť.
Masáž a aktivní péče s tímto exkluzivním měsíčkovým olejem kůži zvláčňuje a vyživuje a výrazně pokožku regeneruje. Uvolňuje natažené svaly, zklidňuje podrážděnou kůži s ekzémy, akné, s lupenkou. Příznivě působí na křečové žíly, jizvy, strije. Zmírňuje kožní záněty, pomáhá při plísňových onemocněních kůže, při hojení pokožky s drobnými rankami, prasklinkami.Pomáhá revitalizovat pokožku po pracovní zátěži, opalování, ozařování.  Mandlový olej ze sladkých mandlí je navíc vhodný i při antistresových masážích.
Olej pokožku chrání a vyživuje, udržuje ji vláčnou a hebkou.

Aktivní a účinné složky:

Měsíček lékařský (Calendula Officinalis Flower extrakt) v tomto oleji je  vzácným a cenným extraktem lékopisné kvality. Získává se šetrnou destilační metodou, při které jsou zachovány ty nejcennější a účinné látky. Měsíček lékařský  jje známou a oblíbenou léčivkou pro své dezinfekční, antibiotické a antiseptické účinky. Šetrně léčí plísňová onemocnění kůže, na které klasická medicína často předepisuje léky s nepříjemnými vedlejšími účinky nebo omezenou dobou používání.

Mandlový olej je velmi hodnotným olejem.
V kosmetice je mandlový olej jedním z nejoblíbenějších olejů v péči o pokožku. Obsažené esenciální mastné kyseliny v mandlovém oleji mají významnou úlohu při ochraně zdraví pokožky, i při podpoře krevního oběhu). Mandlový olej se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Obsahuje vitaminy A, E, minerály (draslík, vápník, hořčík, fosfor, síru, nikl), glyceridy (kyselina olejová - 80%, linolová -15%, palmitová a myristová) sacharózu a asparagin.
Mandlový olej velmi dobře a šetrně pečuje o dětskou jemnou a citlivou pleť a pokožku.

Přednosti produktu:

 •         100% přírodní produkt
 •         Kvalitní mandlový rostlinný olej
 •         Exkluzivní extrakt Calendula officinalis
 •         Originální receptura
 •         Bez syntetické parfemace, barviv a bez konzervačních látek.
 •         Neobsahuje minerální (parafínové) oleje.
 •         Netestováno na zvířatech

     

Kokosový olej -  nabízím v biokvalitě, petrří mezi méně mastné olejíčky, regeneruje,hydratuje, zenechává příjemnou vůni a nezanechává mastnou stopu, působí proti celulitidě.


Chilli olejíček - olejíček na masáže proti celulitidě -  je hřejivý a velmi účinný